Monocibec Ceramica

Značka Monocibec ceramica je súčasťou skupiny Fincibec S.p.A.


Veľkou prioritou skupiny Fincibec S.p.A. je starostlivosť o životné prostredie. Preto vytvorila stránku: www.ecologycare.org . Tu nájdete všetky informácie o výrobnom procese a opatrenia prijaté spoločnosťou s cieľom zabezpečiť udržateľnosť životného prostredia.


Monocibec Ceramica je výrobca kvalitných keramických dlažieb. Väčšinou ide o slinuté glazované dlažby. V dizajnových radoch preferujú väčšinou rustikálne štýly, ale nájdete v ich produkcii aj modernú dizajnovú dlažbu, a tiež neglazovanú dlažbu. Ak hľadáte napodobeninu prírodného kameňa, betónu alebo dreva, potom táto fabrika je tá pravá pre váš výber.


Výrobný proces a použitie kvalitných surovín (ílov, piesku, živca) vedie k tomu, že ich výrobky sú charakteristické odolnosťou, pevnosťou a minimálnou nasiakavosťou, čiže vysokým stupňom mrazuvzdornosti.


V dekoračnej fáze produkty Monocibec Ceramica využívajú inovatívny digitálny systém DJS (Digital Jet System). Pomocou tohto zariadenia dokonale napodobňujú prírodný kameň, mramor, textílie, mozaiku a moderné keramické materiály s vysokým rozlíšením.


V rámci rozmerov si môžete vybrať dlažby zo širokej škály formátov a to od 12,5x12,5 cm až po veľkoformátové dlažby 80x80 cm.